Волков Олексій Олегович


Завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії КЗ «Кам’янська МЛ №9» ДОР». Лікарська категорія – вища. Науковий ступінь - доктор медичних наук.

Позаштатний координатор ДОЗ ОДА з анестезіології та інтенсивної терапії по північно-західному регіону. Позаштатний міський спеціаліст із спеціальності «Анестезіологія» м. Кам’янське.

Біографія

У 2003 році з відзнакою закінчив Дніпропетровську Державну Медичну Академію. 2003-2005 р. проходив інтернатуру за фахом «Анестезіологія» на базі КЗ «Обласна клінічна лікарня ім. І.І. Мечнікова».

З березня 2008 р. по листопад 2008 р. лікар-анестезіолог, завідувач приймально-діагностичного відділення КЗ «ДОКЛМ», функціонально керівник антикризового центру, функціонально заступник головного лікаря з невідкладної допомоги.

З листопада 2008 р. лікар-анестезіолог пологового відділення 9-ї міської лікарні м.Дніпродзержинська, з лютого 2009 р. по теперішній час – завідувач відділенням анестезіології та інтенсивної терапії КЗ «Кам’янська МЛ №9» ДОР.

З січня 2010 р. призначений на посаду позаштатного міського спеціаліста із спеціальності «Анестезіологія» м. Кам’янське.

3 січня 2013 по теперішній час – реґіонарний позаштатний координатор із спеціальності «Анестезіологія».

З листопада 2017 по теперішній час - виконуючий обов'язки головного лікаря КЗ "Кам'янська міська лікарня" ДОР.

Досягнення

У 2007 році захистив кандидатську дисертацію: «Оптимізація стратегій інтенсивної терапії сепсису на основі клініко-статистичної моделі PIRO».

У 2016 році захистив докторську дисертацію на тему «Стратегія захисту когнітивних функцій при знеболенні операції кесарів розтин».

Є членом ESA (Європейської асоціації анестезіологів), ОАА (Асоціації акушерських анестезіологів Великобританії), ААУ (Асоціації анестезіологів України), член правління Асоціації анестезіологів Дніпропетровської області.

Автор та співавтор 68 наукових праць, у т.ч. 4 монографій, 4 патентів на корисну модель та винахід, інформаційних листів про нововведення в системі охорони здоров’я. Співавтор національного підручника з інтенсивної терапії для лікарів-інтернів. Доповідач багатьох національних наукових конгресів та конференцій анестезіологів, акушерів-гінекологів; виступав з доповідями на міжнародному конгресі з реанімації (Краків, 2013), Европейському конгресі анестезіологів Euroanaesthesia 2016 (Лондон, 2016), Euroanaesthesia 2017 (Женева, 2017).