Відділення патології вагітних


Відділення патології вагітних розгорнуто на 45 ліжок, знаходиться на четвертому поверсі хірургічного корпуса. Нашезавдання – пролонгувати вагітність якомога довше. Відділення патології вагітності та екстрагенітальної патології створено з метою надання медичної допомоги вагітним з ускладненим перебігом вагітності та з екстрагенітальною патологією, де створено усі умови для комфортного перебування вагітних.

Кваліфікована медичнадопомога у відділенні надається лікарями акушер-гінекологами цілодобово.У відділені працюють 2 лікаря акушер-гінеколога вищої категорії, один лікар акушер – гінеколог молодий спеціаліст та лікар-терапевт вищої категорії. При необхідності вагітні консультуються суміжними спеціалістами: ендокринологом, хірургом, неврологом, кардіологом, окулістом. Інтенсивно впроваджуються новітні технології антенатального догляду.

Вагітним проводиться своєчасна профілактика синдрому дихальних розладів у плода, токолітична терапія.Тяжка та водночас прекрасна робота наших лікарів дарує щастя батьківства багатьом сім’ям.

Відділення оснащено сучасним медичним обладнанням, що дозволяє проводити повне клініко-лабораторне обстеження вагітних жінок. Функціону єкабінет ультразвукової діагностики, де проводиться обстеження органів черевної порожнини, сечовидільної системи.

Співробітники відділення формують сімейну культуру, уявлення про роль матері і батька у вихованні малюка.

У відділенні проводяться заняття з підготовки жінок до пологів: вони навчаються методам релаксації, як під час виношування малюка, так і під час пологів. Адже народження дитинимає бути радістю для жінки, а не мукою і жінка не повинна відчувати під час пологів страх, напруженість і біль.

Готуємо жінок до грудного вигодовування, метою якого є здоров'я матері і майбутнього покоління держави. Любов до вагітних, турбота і увага персоналу, прекрасні умови перебування, повне обстеження та лікування - застава успіху для успішноговиношування та народження здорової дитини.

Наші лікарі:

  • Єременко Олена Анатоліївна - завідувач відділенням патології вагітних, лікар акушер-гінеколог вищої категорії. Володіє ультразвуковою діагностикою, міський позаштатний перинатолог.
  • Добрун Олександр Купріянович - лікар акушер-гінеколог вищої категорії відділення патології вагітних.
  • Зайцева Анастасія Віталіївна - лікар акушер-гінеколог, молодий спеціаліст відділення патології вагітних.
  • Потокова Тетяна Євгеніївна - лікар-терапевт відділення патології вагітних.
  • Розташування:

    Хірургічний корпус - 4 поверх

  • Телефон:

    096-796-82-36

Лікарі

Can`t load image

Єременко Олена Анатоліївна

Завідуюча відділенням

Лікар вищої категорії

Can`t load image

Добрун Олександр Купріянович

Лікар акушер-гінеколог

Лікар вищої категорії

Can`t load image

Зайцева Анастасія Віталіївна

Лікар акушер-гінеколог

Лікар спеціаліст

Can`t load image

Потокова Тетяна Євгеніївна

Лікар-терапевт