Приймальне відділення


Приймальне відділення є структурним підрозділом комунального закладу «Кам’янська міська лікарня № 9» Дніпропетровської обласної ради», яке забезпечує процес госпіталізації планових і ургентних хворих у спеціалізовані відділення у відповідності з чинними директивними документами та переліком показань до госпіталізації хворих до закладу.

Приймальне відділення є першим відділенням лікарні, куди звертаються хворі за медичною допомогою. Воно розташоване на першому поверсі семіповерхневого хірургічного корпусу. Для під'їзду санітарних машин передбачено пандус з навісом.

Відділення несе цілодобове чергування. Приймальне відділення завжди є «передовим кордоном» лікарні. Медпрацівники відділення надають невідкладну допомогу, проводять при потребі реанімаційні заходи, здійснюють повну і часткову санітарну обробку хворих, оформлюють первинну облікову та звітну медичну документацію. Відділення також зберігає запас медикаментів, сироваток для ургентних хворих при масовому поступленні.

Основні завдання приймального відділення:
 • Прийом, огляд й обстеження хворих, які поступають у приймальне відділення.
 • Надання медичної допомоги у мінімально стислі терміни, хворим, що госпіталізуються, і хворим, які не потребують стаціонарного лікування, і навіть видача останнім довідки про звернення до лікарні.
 • Проведення необхідного нагляду за хворими, що у приймальному відділенні до з'ясування діагнозу, недопущення ВЛІ у відділенні. Проведення санітарної обробки хворим, направлених ним у відділення стаціонару (за показниками).
 • Розподіл хворих за характером, тяжкості й профілю захворювання.
 • Оформлення й ведення встановленої медичної облікової документації.
 • Ведення обліку госпіталізованих пацієнтів, і навіть пацієнтів, які отримали в приймальному відділенні амбулаторну допомогу, чи, пацієнтів, яким було відмовлено в госпіталізації.
 • Одержання даних про рух хворих.
 • Передача телефонограми до служби «102» в черговій частині міста Кам’янське про випадки звернення до лікарні громадян із тілесними ушкодженнями насильницького характеру.
 • Постійно підтримання готовності відділення до роботи в умовах виникнення надзвичайних ситуацій і у випадках виявлення пацієнтів із ОНІ.

У лікарню щоденно госпіталізується від 50 до 100 хворих. За рік в приймальне відділення КЗ «Кам’янська МЛ №9» ДОР» за медичною допомогою звертається в середньому 14 тисяч пацієнтів, з них госпіталізується близько 13 тисяч.

У вечірній час, святкові та вихідні дні до чергування залучаються лікарі-терапевти терапевтичного відділення лікарні.

З 2013 року по теперішній час завідує приймальним відділенням лікар-терапевт – спеціаліст першої категорії – Нестеренко Лілія Олександрівна. Стаж роботи за спеціальністю – 11 років. Старша медична сестра з 2008 року по теперішній час – Калиніченко Юлія Миколаївна, категорія вища.

У відділенні працюють також 3 лікаря-терапевта, 4 сестри медичних, 5 молодших медсестер.

До складу відділення входять: кімната прийому хворих, кімната огляду хворих, санітарна кімната з ванною, кабінет завідувача відділенням.

Приймальне відділення працює цілодобово

Телефон для довідок 098-827-74-59

 • Розташування:

  Хірургічний корпус - 1 поверх

 • Телефон:

  098-827-74-59

Лікарі